KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13095087
nr 1309 5087
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 4 st, Stockholmsmotiv. Signerade och numrerade. Motivet: 36,5-54,5cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:17:50
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén